Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Dr Levini okkaline tee tõe juurde

24.11.2021

Meditsiiniteaduste doktor Adik Levin on mõni aeg tagasi avaldanud EPL-is artikli, kus väitis: „Sputnik oleks Ida-Virumaa ja Lasnamäe surmad ära hoidnud, aga teadlased on politiseerunud“. Tegemist oli juba klassikaliseks saanud Kremli propaganda demagoogiaga, millele olen juba kord vastanud  Mis on tegelikult eetiline, armas doktor Levin? – Uued uudised

Aga täna avaldas doktor Levin samas väljaandes loo „Mitte üks Euroopa tipp-poliitik ei sekkunud julmusesse, mis toimus Poola ja Valgevene piiril.“ Jääb mulje, et lugupeetud arst jälgib vaid Venemaa riiklike telekanalite ühte-väravasse-uudiseid ja saadet „60 minutit“ juhtiva hüsteerilise köögitüdruku Skabejevat, keda vaadates võibki uskuda, et Geiroopa Liit on röövinud Iraagist kohalikud elanikud ja dessanteerinud nad salaja Belovežje ürgmetsa, kus head Lukašenka kaitseinglid on nad üles leidnud, kinkinud igaühele aifooni ja majutanud parimatesse hotellidesse.

Lukašenka enda umbluu ja verevahu versioon, mille on Kremli telekanalid samuti omaks võtnud, räägib sellest, et poolakad olevat ise ajanud Poola territooriumil põliselt elanud kurde üle piiri Valgevene territooriumile. Ja et poola piirivalvurid käituvad oma õigusi taga ajavate migrantidega liiga jõhkralt, peletades neid vee ja gaasiga, samas kui venelased ise oleksid olukorras, kui kodumaad rünnatakse, kasutanud palju humaansemaid kuulipildujaid, eriti kui mõnele piirivalvurile oleksid kutsumata külalised kolba kivikirvega lömastanud.

„Poola juhtkond demonstreeris “tõelisi euroopalikke väärtusi” kui kaitsetuid ja külmunuid haigeid lapsi ja naisi tulistati veekahuritest, kuhu oli lahustatud ka keemilisi aineid,“ kurjustab Levin, ilmselt siiralt uskudes, et „kaitsetud ja külmunud lapsed ja naised“ olid võimelised lõikavast traatseinast läbi murdma. Levinit lugedes võib arvata, et verejanulised poolakad ajasid migrante mööda naabrite metsa, endal veekahurid kaenlas. Või siis aheldasid naised ja lapsed piiritara külge, nii et need ei saanudki natuke eemale minna, ja kastsid pakase käes veega, nagu fritsud kindral Karbõševi. Ja olgu „lahustatud keemilised ained“ Levini südametunnistusel, mis on tal ilmselt Valgevene kindralstaabiga ühine.

Huviga ootaks nüüd Adik Levini tulist hukkamõistu „tõelisi Iisraelilike väärtusi“ demonstreerivate sõjardite aadressil, kes kohe tulistavad surnuks neid kividega pilduvaid palestiina noorukeid, kuigi, ütleme ausalt, palestiinlastel on nendelt anastatud territooriumidele ikka rohkem asja, kui iraaklastel Poola territooriumile. Aga okkaline saab olema tema tee püha tõe juurde.

Tänu sellele, et Levin elab eesti rahvusriigis, naudibki ta sellist „tõelist euroopaliku väärtust“ nagu turvalisus, samas kui paadunult antisemiitlikust Lähis-Idast tulnud rohked migrandid tegid Saksamaal elavate juutide olu nii ebameeldivaks, et nii mõnigi korduvalt rünnatud juut astus AfD ridadesse.

Ma arvan, et mõistan, miks dr Levinil on „kahju, et proua Angela Merkel lahkub poliitikast.“ Kuid kaua see kättemaks sakslastele võib kesta? Tegemist on uute põlvkondadega, kes pole süüdi Teise maailmasõja koledustes. Merkeliga on aga nii, et Hitler hävitas teisi rahvaid, Stalin hävitas teisi rahvaid ja oma rahvast, Merkel hävitab oma rahvast ja ühtlasi ka juudikristlikke väärtusi kogu Euroopas.

Ivan Makarov