Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Zombide taassünnipäev Vabaduse väljakul

13.11.2021

Teisipäev, 16. november on Taassünni päev ja tegemist on EV riikliku tähtpäevaga. 16. novembril 1988. aastal võttis Eesti NSV Ülemnõukogu vastu deklaratsiooni Eesti NSV suveräänsusest ja sellekohase põhiseaduse muudatuse Eesti NSV õigusaktide ülimuslikkusest NSV Liidu seaduste suhtes. Edaspidised ärevad sündmused on kõigil meeles, k.a. Toompea ründamine Interliikumise poolt.

Aprillisündmused 2007. aastal olid nagu Interliikumise taassünd – ühelt poolt mindi dozoorlaste ja saatkonnaaluse võrgustiku ässitusel veelgi kaugemale, rüüstates eestlaste pealinna ja marodööritsedes, kuid teiselt poolt ei olnud Eestis õnneks enam Venemaa sõjaväge.

Kuid ka kolmekümne vabadusaasta pärast ei ole Eesti Vabariigi vastased oma poliitkorjuseid maha matnud. Tähelepanuväärne on see, et just EV Taassünni päeval kogunevad Vabaduse väljakule nekrosekti „Surematu polk“ liikmed.

12.novembril mõistis Klaipeda ringkonnakohus süüdi spioneerimises Venemaa kasuks „surematute“ Leedu filiaali koordinaatori ja „Balti noorte assotsiatsiooni Juvenis“ liidri  Aleksėjus Greičiuse, kes sai FSB ülesannete täitmise eest 4 aastat vabadusekaotust. Nii et kõik „surematud polkovnikud“ ja nende pooldajad on „eesti“ portaali Sputnik poolt tungivalt kutsutud Eesti pealinna Vabaduse väljakule EV riiklikul tähtpäeval nõudma Leedu vastu spioneerinud FSB käsilase Aleksėjus Greičiuse ja ka siinse teeneka estofoobi Sergei Seredenko vabastamist. Naljakas, et meeleavaldus on korraldatud naljaka nimega organisatsiooni poolt „Euroopa Venemaa kaasmaalased“.

Nagu mõistuse uinumine sünnitab koletisi, nii ka Eesti võimude pugejalik hoiak taastoodab zombisid, lubades kestvalt teostada Eesti riikluse vastast laimu ja propagandat meie enda territooriumil ning ülistada okupatsiooni ja genotsiidi. Huvitav, kas peavoolumeedia, keda nõnda ärritas eestlaste ja eestimeelsete venelaste meeleavaldus Vabaduse väljakul, poetavad midagi ka selle elavate laipade toreda ürituse kohta?

Ivan Makarov