Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Veerand miljoni vaktsiini riknemises on süüdi grillitud mammut

18.08.2021

Nagu teatas Delfi, Terviseameti külmladude rikke põhjustajat ei leitud, komisjon süüdistab hoone ehitajat. Täna ilmus terviseameti külmladude raport, millest ei selgu, kes oli superadministraator, kes muutis külmlao süsteeme.

„Külmladude rikke põhjustasid suure tõenäosusega hoone projekteerimisel ja ehitamisel tehtud vead, mis avaldusid pikemat aega kestnud kuumaperioodi jooksul. Hoone külmlaod olid projekteeritud ja ehitatud nii, et tarbijakaitse ja järelevalve ameti hinnangul oleks need ühel hetkel kaotanud külmladudena toimivuse. Komisjon soovitab sotsiaalministeeriumil hinnata, kas ravimikäitlejate üle tehtava järelevalve regulatsioonid on piisavad või vajab valdkond täiendamist. Samuti tuleb hinnata, kas vaktsiini- ja ravimipreparaatide varu säilitamisega peaks tegelema riik üksi või võiks ta seda teha koostöös erasektoriga.“

Jokkgeniaalne! Riik pole juhtunus süüdi, kuna tuleb alles tuvastada, kas ta üldse peaks selle asjaga tegelema. Süüdi on tundmatud sõdurid – rööpaseadjad ja ehitajad. Makske Marika Priskele veel 30 000 eurot preemiat. Tanel Kiik presidendiks, aga mitte patuoinaks!

Looge veel üks hästi tasustatud struktuur ja töögrupp, et asja uurida. Kindlasti selgub, et hoone asukohas kunagi praadisid koopainimesed mammutit ja hiljem tegid nõukogude pioneerid lõket ning liigne soojus salvestus pinda.

Loomulikult mängis oma osa kliima soojenemine, põvevkivitööstus, eesti kuum suvi ja taliibide pealetung Afganistanis.