Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Stolitsa teatab: eestlased kavatsevad venelasi vägistada

03.10.2021

„Stolitsa“ on üks unikaalne väljaanne, kus sugulased kirjutavad tervete klannidena: siin võib kohata aselinnapead Vadim Belobrovtsevit, tema isa Vitali nädalakommentaare ja saateid „V itoge“, tema ema Irina kolumne. Võib-olla on seal muidki sugulasi, kuid kes seda oskab öelda. Vaadake kui palju perekonnanimesid oli Toomil.

Kõik oleks tore, sest Tallinna linnavõimuga kokkukasvanud keskerakond ongi ringkäenduse abil funktsioneeriv parasiitkäsn, kus kõige ustavamad ongi oma suguvõsa liikmed, kelle poolt on moodustatud veresugulaste teip. Kuid isegi Edgar Savisaare poolt vaimselt pilastatud poliitbroilerite kohta on seal ikka liiga ülemäära palju vaenu õhutavat verbaalpoliitilist saasta. Siin väike lõik isa Vitali saatest, mille stenogramm on samuti ära trükitud. Papa kirjeldab Riigikogu tööd.

„No lihtsalt öeldes meie, eestlased, peame ikka ära vägistama neid venelasi, sest meie vajame eesti Eestit. Rahvasaadikud läksid nii hoogu, et isegi heitsid kõrvale vägistatavate õnne ja heaolu eest hoolitsemise viigilehed, sest meie tahteavaldus nende (järgneb sõna, mis võib tähendada mõttetut, tühist, räpast inimest, joodikut, kaaki) jaoks on täitmisele kuuluv seadus“ („Ну, проще говоря, мы — эстонцы, должны-таки изнасиловать этих русских, потому что нам нужна эстонская Эстония. Депутаты впали в такой раж, что даже отбросили фиговые листочки заботы о счастье и благополучии насилуемых, потому что наше волеизъявление для этих чмырей — закон к исполнению.“)

Kõik võib olla – äkki on vanainimest Tallinna pimedates võimukoridorides kuidagi ahistatud või ehmatas teda Toobali tagasitulek poliitikasse, sest sel vägistamise kujundil või kinnisideel peab ju mingi selgitus olema. Aga seda on küll korduvalt küsitud, kuid ikka jääb vastuseta – kas Tallinna maksumaksjad tõesti peavad ülal pidama lehte, kus keskerakond materdab aastaid oma konkurente, reklaamib ohjeldamatult parteid nii valimiste eel kui ka vahel, toidab selle kaudu terveid lojaalseid suguvõsasid, kes avaldavad munitsipaallehes täiesti kallutatud poliitilisi kommentaare, kasutades žargoonisõnu, blatnoide leksikoni ja teatades venelastele, et eestlased tahavad neid ära vägistada? Ülekantud tähenduses või kogunisti otseses mõttes?

Mihhail Kõlvart pani eestlaste Tallinna TV kinni, et linnameedias saaksid möllata mingid emotsionaalselt ülesköetud sugulased? Loodetavasti kolib see kälimeeste pesa pärast 17. oktoobrit välja.

Ivan Makarov