Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Northallertoni lahing Nuustakul

27.11.2021

Märkasin eile Õhtulehe portaalis suurt pealkirja „PÄEV PÄRAST VÄGIVALLA ILMSIKSTULEKUT | Justin McNairnil juba uus naine? Triinu Liis: olen sõbranna juures, ega ei julge koju minna, kui mees seal on“.

Ma ei saanud mitte millestki aru. Kellest üldse jutt? Who the… is McNairn? Who the … is Triinu Liis? Kas mingi uus Otto-Triin? Kes lõi keda? Ütle seda! („Don Juan Tallinnas“).

Hakkasin isegi lugema:  „Ma ei tea, kas ta on ära läinud, aga väidetavalt läks minema. Ma olen ise sõbranna juures, ega ei julge koju minna ka, kui ta seal on,“ ütleb suunamudija Triinu Liis McNairn, kelle sõbranna Mallukas paljastas neljapäeval, et Triinu Liisi abikaasa Justin on vägivaldne.“

Ei saanud ikka aru. Kas mingi mees lõi mingit mudistist naist malakaga?

Justin, Justin… Justin Timberlake’i tean, kuigi ei kuula. Imelik, miks see „Kuldvillak“ üldse lehes on?

Loen edasi: „Juba pikemat aega on spekuleeritud, et suunamudijate Triinu Liis ja Justin McNairn’i abielus pole kõik hästi – kord on nad kistud sotsiaalmeedias draamadesse, kord sahistatakse, et nad on hoopis lahku läinud.“

Ahhaa, seal oli kogunisti kaks mudijat. Keegi mudis teise valet suunda, tegi sellega haiget või hoopis mudis siledaks ja ju siis virutati. No juhtub.

Siis aga pöörasin tähelepanu hoopis sõnadele: „pikemat aega on spekuleeritud“, „sahistatakse“… Imelik, et suhtlen tööalaselt üsna paljude inimestega, aga keegi pole sellest asjast ei spekuleerinud ega sahistanud, ja veel pikemat aega. Keegi pole mulle kõssanudki, et mingi Muhu tikandiga kildis šotlane on siinmail malakaga vehkinud, nagu muiste Northallertoni lahingus. Kusjuures oleks ülekohtune öelda, et ma suhtlen mingisuguste napakatega, kuigi kui viibid linnavolikogu istungil, tulevad ju vägisi igasugused mõtted pähe…

Tahtsin siiski selgusele jõuda, et mida kogu see issanda loomaaed tähendab, aga  edasi lugemiseks peaksin maksma ühe euro. Ausalt öeldes ei annaks ma sentigi selle eest, et teada saada, kes on kõik need inimesed.

Seda enam et läksin eesti keele ja rahvuse püsimise eest seisva Postimehe portaali ja nägin seal lausa mitu lugu Triinu Liisust ja kogunisti uudist „Mallukas tõttas Triinu Liisile appi: sellistel hetkedel pole mingi „sõjakirves“ teema“.

Nojah, alguses malakaga pähe, siis sõjakirvega neeru.

Sain aru, et see on nüüd küll võõras sõda.

Ivan Makarov