Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Mis see nüüd oli?

08.09.2021

Pealtnägija näitas täna õhtul  oma uue hooaja avasaates mõnevõrra hapuks läinud reportaaži sellest, kuidas Alar Karis presidendiks määrati. Kaamera jälgis suurmehe igat sammu ja reporter esitas mugavaid küsimusi.

Väga hea, nii peabki töötama õukonnameedia, kuid siis, kui seltskond jõudis jälle Riigikogu ette, toimus seal EKRE korraldatud meeleavaldus presidendi otsevalimiste toetuseks.

Laskudes Toompealt hakkas tulevane president äkki podisema, nagu ärritatud siil. Ülevalt kostus hele ja kõike muud kui agressiivne naise hääl „Presidenti peab valima rahvas!“ ja Alar Karis aina torises, et seda ei tohi teha nii kurjalt, et kõik olid nii kurjad, agressiivsed jne.

Ka hiljem rääkis riigimees solvunult mingisugustest tapmisähvardustest ja mööda vuhisenud kuulist ning muudest sotsmeedia õudustest. Seni kuni kohtus lõpuks sotsidega ja ukse tagant kõlas õnnelik naer. Kuna sotside põhimõtted olid esmaspäeval ühed, ja teisipäeval juba risti vastupidised. Hea õppetund alles alustavale riigipeale tema tööandja poolt.

Aga riigimehel ei tasuks saates nõnda solvuda, hädaldada ja podiseda. Isegi Kersti Kaljulaid oli kuidagi mehisem.

Ivan Makarov