Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Mis juhtub, kui inimesel on suur suu ja väike pea

07.10.2021

Meie telekanalite uudised on ammu muutunud kollaste uudiste lobaraadioks. Tänased TV3 „Seitsmesed uudised“ on aga ületanud iseennast: pool saadet oli pühendatud Vladimir Putinile – teda näidati eest ja tagant, riides ja poolalasti, räägiti tema lastest ja sohilastest, kala püüdmas ja liha süües. Stuudiosse oli kutsutud kaks külalist, kes rääkisid positiivset juttu. Kogu selle klatši ja ülistamise lõpus ütles saatejuht Kethi Uibomägi: Vladimir Putin on šarmantne mees ja loodame, et meie uus president saab oma tegudega sama suureks nagu Putin.

Seega peaks värske EV president kohe välja mõtlema, kellelt naabritest esimesena ja kellelt teisena napsata territooriume – Lätilt ja siis Soomelt või Soomelt ja siis Lätilt. Keda võiks Politkovskaja ja Nemtsovi pähe maha lasta, kuidas panna kinni pooled riigi väljaanded ja nende töötajad, keda määrida Navalnõi asemel Novitšokiga. Eesti president peaks lendama kure moodi, sukelduma mere põhja ja minema Vändra metsa magama telgis koos kaitseminister Kalle Laanetiga.

Isegi kui Putinil oleks täna juubel, oleks kogu see truualamlik hosanna eesti telekanali uudistesaates ikka liiast. Venemaa president sai aga kõigest 69. Saade viis läbi ka telefoniküsitluse – kes on suurem, kas Putin või Biden. Suuremaks osutus lühem mees.

Just täna levisid pikkade juhtmetega eesti meedias ka mõni päev vanad teated sellest, kuidas Venemaa vanglates piinatakse vange ja vägistatakse neid harjavarrega.

Näib, et Alar Karis peaks suurmeheks saamiseks ka seda tegema. TV3 uudistetoimetus soovitab.

Ivan Makarov