Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Laupäeval Delfiga teha võib kõike…

25.09.2021

Kui te tahate, et teie nädalavahetus oleks meeldiv, hoidke ennast ja oma head tuju: ärge astuge pargis jalutades millegi sisse ja lükake esmaspäeva varna Delfi+ lugemine.

See on ühe aju, keha ja väljutusavaga kümnepealine olevus, kes ei saa päevagi elatud, et ei teotaks perekonda, eestlust, valgeid inimesi, traditsioone, kristlust ja korralike inimesi. Ei olnud erandiks ka tänane rahulik laupäevahommik.

Isegi reaalset uudist ei suuda Delfi+ serveerida vassimata. Kuidas teile meeldib pealkiri „Leedu president sai USA-visiidil kaela homofoobiasüüdistuse“? Esimene mõte: USA kohtuvõimud rikkusid rahvusvahelist õigust ja pidasid oma territooriumil kinni seal visiidil viibiva teise riigi presidendi ning esitasid talle süüdistuse.

USA-s visiidil viibiv Leedu Vabariigi president Gitanas Nausėda esines Chicagos Leedu Õnnistatud Neitsi Maarja kogudusele ja kirikusse imbus naine plakatiga „Nausėda on homofoob” ning röökis ja skandaalitses pühas kojas, kui temalt see plakat turvateenistuse poolt ära võeti.

President tänas sissetungijat arvamuse avaldamise eest ja jätkas väärikalt oma kõnet.

Leedu riigipea oli vastu hiljutisele algatusele homopartnerluse registreerimise seadustamiseks Leedus, öeldes, et kui vastav seaduseelnõu ei oleks tagasi lükatud esimesel hääletusel Seimis, oleks ta selle kindlasti vetostanud.

 

Järgmine kord võiks aga homoaktivist tungida mošeesse ja natuke karjuda seal, kuna võrreldes moslemi homofoobidega on katoliiklased lausa roosad lambukesed. Ja võtku kaasa kedagi Delfi+ toimetusest.

Ivan Makarov