Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kas lahkuv Eesti riigipea ajas hulluks Ukraina presidendi pressisekretäri?

01.09.2021

Kui Kersti Kaljulaid astus parvlaeva Tõll kaptenisillale, kihutas praam Kuivastu sadamas vastu kaldarampi, sai tõsiseid vigastusi ja läks remonti, mistõttu ühenduses saartega tekkis kaos ja põhikannatajateks olid teadagi hiidlased. KK astumine Eesti 200 ridadesse oleks seega ülimalt tervitatav, sest siis läheks provokatsioonierakond täiega põhja.

Kui Kaljulaid käis ära Kabulis, langes see linn peatselt koos kogu Afganistaniga kõrilõikajate kätte, algasid tapmised ja vägistamised ning ameeriklased evakueerusid paanikas.

Kui Kaljulaid käis Ukrainas, nägi ta maimikutega miinivälju seal, kus neid ei olnud, tegi maha Eesti sõpru – Ukrainat ja Gruusiat – ja tõenäoliselt selle tulemusena pööras ära praegu USAs viibiva Ukraina presidendi Volodõmõr Zelenski pressisekretär Sergei Nikiforov, kes lasi end pildistada Valge maja taustal, näpistades George Washingtoni monumenti ja ajades seejuures suust välja keele, nagu vahva sõdur Šveik hullaris.

Sergei Nikiforov avaldas sealjuures selle napaka pildi instagramis ja see tekitas nördimust Ukraina sotsiaalvõrgustikes: ukrainlased nimetavad meest „35-aastaseks Serjoža-poisiklutiks“, soovitades tungivalt oma presidendi pressisekretärile mitte mängida lolli ja mitte häbistada oma riiki.

Venelaste ja ameeriklaste endi reageeringut alles oodatakse: esimestelt ilkumist ja teistelt kahtlemist Ukraina tõsiseltvõetavuses.