Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ka sina, tüütus!

05.11.2021

Täna avaldas Delfi+ roheliste juhi Züleyxa Izmailova loo, kes „vihjas, et Mägil ei pruugi parteis pikka tulevikku enam olla. “Erakonna aukohus arutab Tõnis Mägi juhtumit ja langetab oma otsuse lähitulevikus.” Erinevalt teistest ühendportaalide lugudest oli selle lugemine tasuta.

Meil on nii, et kui kedagi hakatakse kogu sallivuslaste kambaga peksma, siis oma hoobi peab andma ka iga pisemgi jõugu liige, et pärast ei oleks mitte kellelgi kiusatust teistest kergemat karistust endale välja kaubelda. Aga kui eesti rahva hinges on veel säilinud eneseväärikus, saavad Tõnis Mäele ajujahi korraldajad ja selles osalejad varem või hiljem karistada niikuinii.

Roheliste erakond, mis on Izmailova juhtimisel muutunud hoopis muu värvusega seksuaalaktivistide kisakooriks, ehk kurgist baklažaaniks, on täiega põrunud hiljutistel valimistel. Pärast seda, kui Izmailova ise läks Taavi Aasa aselinnapea kõrgepalgalisele kohale pealinnas roheluse hävitamist legitimiseerima, tema aatelisuse kohta küsimusi enam ei tekkinud. Tema juhitavad praegused rohelised tõenäoliselt ei erista männikäbi kuusekäbist.

Tõnis Mägi üksainus laul „Las jääda ükski mets“ tegi Eestimaa looduse jaoks palju rohkem, kui kogu roheliste erakond oma haleda eksistentsi viimaste aastate jooksul. Tolles imelises ballaadis on ka imelised sõnad, mida kahjuks ei saa siin tsiteerida, kuna tegemist on Leelo Tungla luulega. Sest ei saa ju neid ridu kasutada „halval eesmärgil“ ehk tema ridu korduvalt kuulsaks laulnud Laulja kaitseks. Ei ole tahtmist ei selleks luba küsida ega selle eest maksta.

Vasakliberaalid ja nende peavoolumeedia aga jätkaku otsinguid: äkki leiate lõpuks ka Kalevipoja parteipileti ja saate tedagi kusagilt välja heita. Teie eelkäijad on seda üritanud teha aastakümneid. Ei saa ju siinsele rahvale mitte ühtegi suurkuju alles jätta.

Ivan Makarov