Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Et Herem ei saaks here peale

21.09.2021

Ajal, kui valitsuserakondade hääletoru Delfi+ paisub hirmulugudest EKRE väidetavast kremlimeelsusest, nagu tiigikonna kõht allaneelatud kuivatatud herneteradest, lubavad Tallinna linnavõimud ja EV valitsus mõnitada Eesti ajalugu ja eestlasi vastupanuvõitluse päeval nende enda pealinnas. Eestis lubatakse takistamatult tegutseda jokk-skeemi abil reanimeeritud Kremli siinsel suuvoodril, mis külvab siin rahvusviha, sovetismi ja suurvene revanšismi.

Parim nali Kremli kohapealselt vaenukõne kanalilt, mis mürgitab meediaruumi eesti domeeni alt eesti- ja euroopavastase lauspropagandaga ja mille uus üleskutse tõlkes tähendab: „Tallinna natsistidest vabastamise aastapäeval toimub pikett Seredenko vabaduse eest“.

Ehk nii nagu linn „vabastati“ natsidest, nii ka linnavangla tuleks vabastada Seredenkost. Sest nii esimesed kui teine on natsid, lihtsalt erineva etnilise kuuluvusega: saksa natsid vihkasid juute, Seredenko on aga juba aastaid eestlasi ja Eestit aktiivselt vaenanud estofoob.

Kuna samal päeval on plaanis taassüüdata igavene tuli pronksõduri pronkstähel, peaks härra Martin Herem sel päeval ümber riietuma kasvõi nii, nagu Stalnuhhin riigikokku minnes. Dressid, kapuutsiga jope ja kalossid. Siis ei anna talle keegi here peale.

Ivan Makarov