Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

EPL+ juhtmaljava: vene poisid, tulge üle!

20.09.2021

Gerli Tali foto

Mitte kunagi ei oleks uskunud, et soovitan headel inimestel lugeda EPL+ „juhtkirja“, aga täna just see minuga juhtuski. Selle seltskonna ühine aju on niivõrd kahestunud, et hakkab juba kõhe, kuid naljakas sellegipoolest. No et EKRE kasutab venelasi kurjasti ära, aga samas on kremlimeelne. Tekkib küsimus – kui ta on kremlimeelne, aga Kreml ju deklareerib kaasmaalaste kaitsmist kuritarvitajate eest kõikjal maailmas, siis kuidas Kremliga diili teinud erakonnal lubatakse kaitsealuseid venelasi nii petta ja ärakasutada?

EPL+ kirjutab: „EKRE sõprade pingutuste tagajärjel oleme vaktsineerimistempoga kaugel Taanist ja Rootsist, mis võivad pidada koroonat seljatatuks.“ No et kehkenpüks Tanel Kiik, kes ei vastuta 250 000 vaktsiinidoosi hävimise eest pandeemia tipphetkel, on siis EKRE sõber.

EPL+ nimetab venelasi taas mõnuga „parasiteerivateks tibladeks“. Ahastab, et venelaste hääli nõnda „püütakse“  ja loo lõpus järeldab isegi enda tuntud mõtlemispeetuse kohta ootamatult: „paraku hääled ei haise.“

Ah et siis venelaste hääled haisevad. Ah et seal veel meenutati antiikseid välikäimlaid.

Braavo, salliv, tolerantne ja ei tea mida veel peast väljavooluga ajakirjandusmaja!

Ivan Makarov