Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eesti (kantri) hing Jaan Elgula vastab loole „Eesti muld ja tühjad südamed“

27.10.2021

Näed noh, kell on öösel, vaata, et kohe pool kuus, ja mul ei ole und …. Miks? Aga sellepärast, et mu’lt küsiti eile kúsimus ja ma ei ole vastanudki.

Vastan siis hea sõber Ivan Makarovile.

Kõigepealt suur tänu, et mind panid samasse ritta Anne Veski, Ivo Linna, Ott Leplandi ja laulupeo juhtidega, olen tõesti liigutatud.

Sa küsid, miks mina ei tee ühispöördumist Tõnis Mägi kaitseks? Aga palun :” Jätke Tõnis Mägi rahule!”

Peale selle, et ta on artist, helilooja, eeskuju, on ta ka lihtsalt vabariigi kodanik, kel on samasugune õigus, nagu meil kõigil, oma arvamus välja öelda. Ma olen täiesti 100% sellega nõus.

Sa küsisid veel, et kas ma kardan, et tänu sellele, kaotan selle pisku ERRis ja seal Justamenti enam ei mängita?

Ma vastan, et ei karda. Oma tööga Vikerraadios olen ma väga rahul ja loodan, et mu tööandjad minuga samuti. Mis aga puutub Justamendi lugude mängimisse, siis pead sa küsima seda Vikerraadio muusikajuhilt, Sten Teppanilt. Aga tõesti, su jutus on iva, Justamenti võiks raadiotes rohkem kõlada. Mis aga puutub Tõnis Mägi loomingusse, siis ma saan rääkida ainult Vikerraadio muusikatoimetajana, jah, Tõnis Mägi looming kõlas ja kõlab enne seda miitingut, miitinguga samal päeval ja peale miitingu päeva edaspidigi Vikerraadios. Kuula täna kell 15.05 Vikerraadiost saadet “Kauamängiv”.

Hea sõber Vaanja. Kui tahad teinekordki minult miskit küsida, siis helista, number on mul endiselt sama. Hea oli, et sõber Indrek Kalda jagas Uued Uudised linki, muidu ma poleks teada saanudki, et sul on selline küsimus.

PS. Ole hea ja ütle oma Uued Uudised sõpradele, et nad avaldaksid ka minu vastuse, muidu pole asi ju õiglane.