Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Хенн Пыллуаас: правительственная коалиция, ставьте опыты на себе, а не на людях!

06.01.2022

Сотни тысяч семей и наши предприниматели подавлены безумными в прямом смысле слова счетами за электроэнергию и газ.

Единственные, кто радуется – это члены правительства, так как взлетевшие цены сулят ему стомиллионные барыши. Руководимое партией реформ правительство и не думает ничего предпринимать для снижения цены электричества. Они это неоднократно заявляли. Вместо этого правители превращают людей в зависимых от власти побирушек.

Архисложная, гипербюрократическая и сверхдорогая система частичного компенсирования счетов за потреблённую энергию получающим маленькую зарплату частным потребителям не решает проблемы. Вместо того, чтобы заниматься причинами, правительство занимается последствиями, да и то недостаточно и безуспешно.

Унижение людей и превращение их в нищих не поможет, это не остановит инфляции и всеобщего подорожания, в том числе скачкообразного роста цен на продукты питания. Пособие уже до его получения съедают неимоверно выросшие цены на всё и вся.

Единственное, что поможет – это немедленное снижение цен на электроэнергию, что во власти правительства. Мы сделали целый ряд соответствующих предложений, но правительство ПортоРолло не интересует благополучие нашего народа и экономики.  Премьер-министр Каллас недавно заявила, что повышение цен за электроэнергию – пустяк для наших семей.

Но сегодняшние огромные счета и инфляция – это ещё цветочки. Самые холодные зимние месяцы и ещё более крутой рост цен только впереди. Большое спасибо партии и правительству, которые считают, что люди хотят сидеть в темноте, холоде и голоде!

Уважаемые члены правительства и коалиции ЦенРеф – ставьте эти свои бесчеловечные опыты на себе, а не на людях.

Дайте народу жить нормально!

Хенн Пыллуаас, председатель фракции EKRE в Рийгикогу

 

Henn Põlluaas: võimukoalitsioon, tehke loomkatseid enda peal, laske rahval normaalselt elada!

Sajad tuhanded pered ja meie ettevõtlussfäär on ahastuses sõna otseses mõttes hullumeelsetesse kõrgustesse tõusnud elektri ja gaasiarvete pärast.

Ainus, kes rõõmustab on valitsus, sest see tähendab sadu miljoneid lisatulu. Reformierakonna juhitaval valitsusel pole mõtteski mitte midagi elektri hinna alandamiseks ette võtta. Seda on ju korduvalt välja öeldud. Selle asemel muudetakse inimesed endast sõltuvaks almusepalujaks.

Ülikeeruline, ülibürokraatlik ja ülikulukas väiksemapalgaliste eratarbijate energiaarvete osaline kompenseerimine ei lahenda probleemi. Selle asemel, et tegeleda põhjustega, tegeletakse tagajärgedega ning sedagi ebapiisavalt ja ebaõnnestunult.

Majandust inimeste alandamine ja kerjusteks tegemine ei aita, inflatsiooni ja üleüldist hinnatõusu, sh toiduainete hindade hüppelist kasvu see ei peata. Toetuse söövad juba enne selle saamist ära kolossaalselt tõusnud kõik muud hinnad.

Ainus, mis aitab, on kohene elektrihinna alandamine, mis on valitsuse võimuses. Oleme selleks terve rea konkreetseid ettepanekuid teinud, kuid PortoRollo valitsust ei huvita meie rahva ja majanduse hea käekäik. Alles see oli, kui peaminister Kallas väitis, et elektri hinnatõus on meie peredele köömes.

Aga tänased ülikõrged arved ja inflatsioon on alles algus. Kõige külmemad talvekuud ja veelgi drastilisemad hinnatõusud on veel ees. Suur tänu parteile ja valitsusele, kes arvab, et inimesed tahavad istuda pimedas, külmas ja näljas!

Head valitsuse ja KeRe koalitsiooni liikmed – ehk teete neid ebainimlikke loomkatsetusi enda peal. Laske rahval normaalselt elada!

Henn Põlluaas, EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees