Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Лицо центризма: М.Стальнухин залез на трибуну парламента в непотребном виде

13.09.2021

Член центристской фракции Рийгикогу Михаил Стальнухин явился на торжественное заседание Рийгикогу в куртке с капюшоном и в футболке. В таком неприглядном виде избранник народа взобрался к микрофону.

Пример Керсти Кальюлайд, награждавшей нарядившегося в женское платье известного сквернослова и явившейся в Рийгикогу в футболке, оказался заразительным.

Стальнухин достойно представил родную партию, нарвитян и всё русскоязычное население, от имени которого он так любит выступать.

Kokkuvõte: keskerakondlane Mihhail Stalnuhhin tuli Riigikogu pidulikule avaistungile dressides ja ronis nii ka tribüünile. Riigikogu keskerakonna fraktsiooni liige Stalnuhhin astus tänasel Riigikogu sügishooaja pidulikul avaistungil kõnepulti T-särgis ja kapuutsiga jopes, kehastades oma olekuga keskerakonda ja esindades nõndaviisi narvakaid ja venekeelset elanikkonda, kelle nimel ta nii armastab esineda. Näib, et lahkuva Kersti Kaljulaidi eeskuju oli nakkav – ta autasustas kleidis meesropendajat ja ise ilmus parlamenti särgis.