Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Can’t bye me love

17.09.2021

Литовский Дельфи опубликовал сегодня статью, которая начинается так: «Любовь по расчёту. Воздухоплаватель Гинтарас Шюркус из Алитуса купил жену в Сенегале. Ему – 68, ей – 31. Пенсионер искал красивую и молодую женщину, которая за деньги родила бы ему ребёнка. И нашел. Но влюбился и сделал ей предложение.»

Гинтарас привёз 26-летнюю Ирене из Сенегала в Литву 4 года назад. Поскольку у Литвы нет никаких дипломатических связей с Сенегалом, оформление всех документов для её легализации стоило немалых денег. “Я нанял целую команду людей, местного философа, который работал переводчиком. Я объяснил ей, чего я хочу. Говорю, мне нужен ребёнок. Я хотел молодую жену. А кто не хочет?» – сказал Гинтарас в передаче “Герои повседневности”. Сенегал он назвал крысятником. “Сколько миллионов там живет, никто не знает. Там нищета”, – рассказал Гинтарас. Свадьба состоялась в Алитусе.

Kokkuvõte: Leedu Delfi avaldas täna artikli, mis algab nii: „Kalkuleeritud armastus. Lendur Gintaras Šurkus  Alitusest ostis endale Senegalis naise. Mees on 68, naine – 31 aastat vana. Pensionär otsis ilusat ja noort naist, kes raha eest sünnitaks talle lapse. Ja leidiski. Kuid armus ja tegi abieluettepaneku.“

Gintaras tõi siis veel 26-aastase Irene Leetu 4 aastat tagasi. Kuna Leedul puuduvad igasugused diplomaatilised sidemed Senegaliga, võttis dokumentide vormistamine naise legaliseerimiseks terve varanduse. „Ma palkasin terve meeskonna ja ka filosoofist tõlgi, kelle vahendusel selgitasin, et tahan last. Ma tahtsin noort naist. Aga kes ei tahaks?“ küsib Gintaras mõnevõrra naiivselt, kuna nii mõnigi kaasaegne mees ei tahagi noort naist, vaid tahab meest, aga see selleks. Gintaras nimetas Senegali rotipesaks. „Palju miljoneid seal elab, ei tea keegi. Seal on kõikjal puruvaesus,“ väidab Gintaras. Ta valmistub praegu suureks ülelennuks, investeeris oma vanasse lennukisse miljon eurot ja peab veel kõvasti kulutama. Aga ta võib ju seda endale lubada.

Ja mitte ainult seda.