Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Sarja uhke nimega eesti rahvast oma õige nime all, mees!

01.12.2021

Foto: Gerli Tali

Ajal, kui karud poevad talvekoobastesse, et magama jääda, ärkas ootamatult EPL-i kolumnist Olev Remsu, kes avaldas täna õhtul loo „Demagoogia õppetund Vabaduse väljakul“.

Meeleavaldus toimus 23. oktoobril, täna on 01. detsember, maa valge ja öösel tuleb kuni miinus 15 kraadi. Kui 5 nädala jooksul koguti mõtteid, siis saak on selle pika keskendumise peale enam kui kasin. Oleks siiski võinud mõelda unes meeleavalduse „sildistamise, paatose ja mängulisusele“ vähemalt jõuludeni, äkki siis oleks pauk vägevam.

Ei ole veel inimajaloos toimunud mitte ühtegi meeleavaldust, kus ei sildistataks, ei oldaks paatoslikud ja ei oldaks mängulised. Plakatid on sildid. Kõik suurel väljakul esitatavad laulud kõlavad paatoslikult. Kõik mitmetuhandelise auditooriumi ette astuvad oraatorid on tahestahtmata mängulised. Remsu vaimsust arvestades võiksid talle olla arusaadavad järgmised näited: vastavalt 1. mai demonstratsiooni plakatid, Kobzoni laulud ja Šandõbini kõned. Aga miks ka mitte praeguste feministide vulvamütsid.

Ärgem unustagem, et ka nimi Remsu on silt, sest inimene lihtsalt häbenes oma päris nime.

Häda, kui Olev Remsu on reibas, kuid pole abi ka sellest, kui ta jääb vahepeal paariks kuuks magama.

Kui magab mõistus, siis sünnivad koletised. Kui ärkab Remsu, siis neid koletisi eostatakse.

Aitäh, Urmas Ott, et nimetasid alati asju nende õigete nimedega. Ja võitlesid kohtus välja õiguse seda teha.

Ivan Makarov