Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

В тракторном ковше в светлое будущее

15.02.2022

В деревне Бежецкого района Тверской области лежачего больного доставили до кареты скорой помощи в ковше трактора, поскольку скорая застряла из-за нерасчищенных от снега дорог.

Водитель кареты скорой помощи снял всё на видео. Он возмущается тем, что Минздрав не выделяет денег на обновление автопарка скорых и не закупает для сельской местности машины повышенной проходимости.

Инцидент произошел в одной из деревень Бежецкого района Тверской области. Лежачего пациента должны были госпитализировать, но машина скорой помощи не смогла проехать к населенному пункту. Тогда на помощь позвали местного фермера, который на тракторе вывез пациента к врачам скорой помощи.

«Говорят, что мы – сверхдержава. В деревню пытался заехать. Начал запячивать – режет колею, начал выходить – и сел. Пришлось вон мужика, фермера просить — лежачего больного вывозим сейчас в ковше», — возмущается водитель скорой и по совместительству автор видео.

В комментариях пользователи ужаснулись происходящему в области на границе с Москвой и выразили опасения, что накажут и водителя скорой, и тракториста. Зря водитель «сверхдержаву» помянул.

В областной прокуратуре начали проверку по данному факту.

Зато на границах с Украиной российских танков, как грязи.

Traktori kopas helge tuleviku poole

Venemaa Tverskaja oblasti Bežetski rajooni külas vajas voodihaige erakorralist abi, kuid kiirabiauto jäi lumme kinni, sest teed on seal kohutavad, lumest ei puhastata ja auto jäi lootusetult kinni. Selleks, et aidata abitut inimest, laaditi voodihaige traktori kopa sisse, kuhu hüppasid ka külamehed, kes pidid teda kopas kinni hoidma, et ta rataste alla ei kukuks.

Kiirabiauto juht, kes pidi pöörduma abi järele kohalike farmerite poole ja filmis toimuvat, on nördinud, sest Venemaa tervishoiuministeerium ei leia raha kiirabi autopargi uuenduseks ja eriti keeldub ostmast kõrgendatud läbivusega tehnikat.

Internetikommentaatorid on hämmingus, sest kõik see toimub Moskva linnaga piirnevas regioonis. „Räägitakse, et me oleme ülideržaava. Aga voodihaiget tuleb viia haiglasse läbi tuisu traktori kopa sees,“ on kiirabi autojuht nördinud. „Deržaava“ kohta võiks ta siiski keelt hammaste vahel hoida, sest prokuratuur alustas juurdlust. Kommenteerijad kardavad, et karistatakse nii kiirabiauto juhti kui ka inimelu päästnud traktoristi.

See-eest on Venemaal praegu Ukraina piiril tanke, nagu muda.

Ivan Makarov