Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Врач-венеролог, дерзкий неверный

27.09.2021

В Югре на приём к врачу-дерматовенерологу Владимиру Жирноклееву пришла женщина-медик в хиджабе, проходившая плановый осмотр для работы. После приёма в кабинет влетел буйный муж пациентки и набросился на врача, избивая его кулаками и потом, уже лежачего, ногами.

Доктор получил закрытую черепно-мозговую травму, сотрясение мозга и многочисленные ушибы. Разъярённый мусульманин обвинил врача в том, что тот якобы посмотрел на его жену как-то не так. Приезжего мужчину, избившего врача, зовут Бахриддин Азимов, ему 29 лет.

Пострадавший Владимир Жирноклеев, врач-дерматовенеролог: «Я никогда полностью женщин не раздеваю, я смотрю основное — по локти, живот буквально 10 сантиметров и спина — 10 сантиметров. Она всё показала, но расстроилась. Я сказал: „У вас всё в порядке, не переживайте, просто я не могу ставить свои подписи и печать просто так. Меня учили, что всё, что я ставлю и подписываю, это для прокурора“».

По словам Жирноклеева, некоторые мусульманки приходят на приём вместе с мужьями. Иногда те запрещают врачам-мужчинам осматривать своих жён, и тогда таких пациентов принимает главврач-женщина.

Nahaarst-veneroloog, uskmatu koer

Venemaal Jugra linnas teostas nahaarst ja veneroloog Vladimir Žirnoklejev meditsiinitöötajate plaanikohast tervisekontrolli. Teda külastas ka hidžaabis naine, kelle mees, sissesõitnu Bahriddin Azimov, tungis pärast ülevaatust kabinetti ja peksis arsti rusikate ja jalgadega, tekitades koljumurru, ajupõrutuse ja rohkeid kehavigastusi. Raevunud moslem väitis, et arst vaatas tema naist vale pilguga.

Meedik selgitas, et ta mitte kunagi ei lase naispatsientidel lahti riietuda. „Vaatan põhilist – 10 sm kõhtu ja 10 sm selga. Patsient näitas, kuid läks tujust ära. Ütlesin: teiega on kõik korras, ärge muretsege, kuid ma lihtsalt ei saa anda oma allkirja ja pitsatijäljendit niisama. Mind õpetati, et kõik, millele ma kirjutan alla ja millele panen pitsati, on prokuröri jaoks.“

Nagu ütles vaeseomaks pekstud veneroloog ja nahaarst Žirnoklejev, tulevad mõned mosleminaised vastuvõtule koos oma meestega, kes vahel keelavad meesarstil teha oma tööd, ja siis selliseid patsiente peab vastu võtma naispeaarst.