Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Бесноватый опять разбушевался

27.12.2021

Депутат Государственной думы России, лидер партии ЛДПР Владимир Жириновский предложил начать военную операцию против Украины и Запада в ночь с 31 декабря на 1 января.

“Надо просто шарахнуть в ночь с 31 декабря на 1 января. Часа в 4 утра, в 5 утра. Уже все подшофе”, – заявил политик в эфире Первого канала. Глава ЛДПР добавил, что не обязательно бомбить всех, но сделать это нужно выборочно.

“Наказать их надо кого-то, напугать их надо кого-то”, – добавил политик, подчеркнув, что если бы занимал пост президента России, то отдал бы приказ о таком ударе.

Накануне Жириновский предлагал присоединить Украину к России, утверждая, что российским властям было бы несложно обговорить такой вариант с США.

See ei ole enam nali: LDPR juht kutsus riikliku Pervõi kanali eetris üles pommitada Ukrainat uusaastaööl.

Venemaa liberaaldemokraatliku erakonna juht, Venemaa riigiduuma saadik ja endine asespiiker Vladimir Žirinovski tegi ettepaneku alustada sõjalist operatsiooni Ukraina ja lääneriikide vastu ööl vastu 01. jaanuari.

„On vaja lihtsalt panna pauk kirja 01 jaanuari öösel. Umbes kell 4 või kell 5 hommikul. Kui kõik on purjakil,“ – kutsus poliitik üles kremli Pervõi kanali eetris. LDPR juht lisas, et ei peagi pommitama kõiki, kuid seda on vaja teha valikuliselt.

„Kedagi on vaja karistada, neid on vaja ära hirmutada,“ täpsustas Žirinovski, väites, et kui tema oleks praegu Venemaa president, siis annaks käsu kohe rünnata.

Eile nõudis Vladimir Žirinovski Ukraina taasühendamist Venemaaga, olles kindel, et sellise variandi suhtes ei oleks USA-ga üldsegi keeruline kokku leppida.

Täna nõudsid mitmed RTR-i saate „60 minutit“ eksperdid Ukraina kui vene põlise territooriumi annekteerimist, sest seal elab „slaavi rahvas“. Eile lubas seda teha oma sõjaväe jõududega Tšetšeenia pealik Ramzan Kadõrov. Täna esines Kiseljovi „60 minutis“ isegi endine Donetski „rahvavabariigi“ juht, praegune Venemaa riigiduuma saadik ja komiteelane, eesti keskerakonna lepingulise partneri Jedinaja Rossija liige Aleksandr Borodai, kes kutsus üles sõjale Ukrainaga. Ta ütles, et on olemas tuntud laul „Kas venelased tahavad sõda?“ ja tema kindel vastus on: jah, praegu tahame küll sõda, sest sõda on meile hädavajalik.

Kõige hullem on see, et venemaalased on telekanalite ja muu meedia sõjalise massipropaganda tulemusel juba harjunud mõttega, et Ukrainat tuleb rünnata ja et see juhtub niikuinii.

Ivan Makarov